Referencje

Miałem przyjemność współpracować z Jakubem przy zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych. Nasza współpraca miała miejsce w czołowej firmie z branży finansowej, gdzie przetwarzanie danych osobowych jest nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu. Jakub jest ekspertem w zakresie prawa ochrony danych osobowych, co najważniejsze jest także praktykiem. Jego opinie uwzględniają faktyczne ramy prowadzenia biznesu, uwarunkowania systemowe, oraz faktyczne ryzyka prawne i biznesowe. W mojej opinii Jakub jest jednym z lepszych ekspertów w tym temacie na polskim rynku.

Jacek Skorupka, IS & CoB Manager, VP Citibank International PLC, Członek Zarządu stowarzyszenia ISSA Polska

Pan Jakub Sewerynik doradza mi w sprawach związanych z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą. Zawsze mogę liczyć na szybką poradę w bieżących sprawach. W kwestiach bardziej skomplikowanych rozwiązania prawne są dostosowywane do moich uwarunkowań biznesowych. Dobra komunikacja pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących mnie rezultatów.

Jarosław S., przedsiębiorca z Warszawy

Współpracuję z Jakubem od 2006 roku – najpierw jako kolega z departamentu prawnego, potem jako klient wewnętrzny w międzynarodowym koncernie finansowym, a ostatnio Jakub opiekuje się moimi sprawami prywatnymi. Jakub imponuje mi nie tylko prawniczą wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim sposobem w jaki traktuje powierzone mu sprawy. Najważniejsze zawsze pozostaje dla niego dobro klienta.

Dlatego zawsze z czystym sumieniem polecam go znajomym i przyjaciołom.

Maciej Szczurek

Z pełną odpowiedzialnością chcę polecić Radcę Prawnego Jakuba Sewerynika. Jest skuteczny i godny zaufania. Działa z dużym zaangażowaniem i na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu zawodowemu, wykazywanej kreatywności i profesjonalizmowi pozytywnie zakończył powierzoną mu sprawę, bez uciekania się do sporu sądowego. Gorąco go polecam i życzę mu wiele sukcesów.

Małgorzata Iwaniuk
Publikacje